Spotkanie Wielkanocne w KWP w Poznaniu

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się uroczyste spotkanie szefa wielkopolskich policjantów z przedstawicielami władz samorządowych, duchowieństwa, służb mundurowych oraz urzędów i instytucji na co dzień współpracujących z Policją.

16 kwietnia br. w sali konferencyjnej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Na zaproszenie szefa wielkopolskich policjantów insp. Piotra Mąki w gronie licznie przybyłych gości obecni byli: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Andżelika Możdżanowska, Poseł na Sejm RP Tadeusz Dziuba, Metropolita Poznański abp Stanisław Gądecki, Doradca Wojewody Wielkopolskiego Paweł Płotek, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatu Poznańskiego Paweł Kurosz oraz Zastępca Dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania Michał Lemański. W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele władz samorządowych powiatu poznańskiego, duchowieństwa, służb mundurowych, urzędów i instytucji na co dzień współpracujących z Policją, przedstawiciele związków zawodowych policjantów i pracowników Policji, a także kadra kierownicza wielkopolskiej Policji.

W trakcie wystąpienia skierowanego do zaproszonych gości, policjantów i pracowników Policji, w imieniu gospodarza spotkania – I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster złożył wszystkim życzenia spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. Wyraził również nadzieję, że będzie to czas spędzony w rodzinnym gronie, który pozwoli nabrać siły na kolejne miesiące służby.

Źródło: www.wielkopolska.policja.gov.pl