Dzień Kobiet 2016

W dniu 8 marca 2016 roku obchodziliśmy kolejny Dzień Kobiet organizowany przez Wojewódzki Zarząd Zakładowy NSZZ Pracowników Policji w Poznaniu pod hasłem „Metamorfoza – rozkwitaj na nowo”. Tym razem przeprowadziliśmy metamorfozę na żywym organizmie. Przewodnicząca WZZ NSZZ PP w Poznaniu Lucyna Jaworska – Wojtas i członek związku Jolanta Smul poddały się metamorfozie zespołowi profesjonalistów. Byli to:

Honorata i Krystian Dziel (fizykoterapeuci)

Marta Pawlak (dietetyk),

Karol Wrzesiński (stylista fryzur) 

Katarzyna Kałek-Dekert (wizażystka) 

Fotografki atelier ADA Aleksandra Sobala i Dorota Sobolewska.

Każdy z nich przeprowadzał przez ten okres profesjonalną diagnozę a następnie wprowadził konieczne dla zdrowego funkcjonowania organizmu zmiany. Obie Koleżanki przeszły choroby autoimmunologiczne, miały ciężkie operacje a dobór odpowiedniej diety oraz fizykoterapii i wdrażanie ich musiało być bardzo dokładne – by spowodować pozytywne zmiany zdrowotne a tym samym wizualne.

Lucyna przed metamorfozą:

Lucyna po metamorfozie:

Jola przed metamorfozą:

Jola po metamorfozie:

Od tej pozytywnej zmiany rozpoczęliśmy Nasze obchody przedstawiając wszystkim paniom jak można „rozkwitać na nowo”. Następnie do wspólnej zabawy o zdrowie i piękno zaprosiliśmy wszystkie przybyłe Panie, które podczas eventu mogły korzystać z profesjonalnych konsultacji w formie warsztatów zakresie :

  • profilaktyki zdrowia – aparat bicom, amazonki, lekarz rodzinny
  • stylizacji i doradztwa modowego
  • wizażu i kosmetologii
  • stylizacji fryzur
  • dekoracji, trendów i nowości
  • fitnessu
  • doradztwa i rozwoju osobistego

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć:

Serdecznie dziękujemy za udział w warsztatach, pokazach i spotkaniu, a przyłączając się do życzeń złożonym Paniom przez Kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu życzymy z okazji Waszego święta zdrowia, szczęścia oraz spełnienia w życiu zawodowym i osobistym.

Dziękujemy również firmom przeprowadzającym warsztaty i pokazy.

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu i prowadzeniu imprezy następującym członkom związku: Jolanta Smul, Wanda Sobczak, Andrzej Stefański, Magdalena Karzkowiak, Malwina Tomaszewska, Renata Antoszewska, Jakub Piasecki, Jolanta Niemier, Violetta Lipińska, Aniceta Wojciechowska, Alina Dziembowska, Natalia Łuczak, Renata Antoszewska, Joanna Siekierska, Patrycja Kubiak, Anna Walas, Aneta Kaczmarek, Anna Kaczmarek.

…Kobieta ma tyle siły,
że zadziwia mężczyzn…
Kobieta dźwiga ciężary losu,
Kobieta rozwiązuje problemy,
Kobieta jest pełna miłości,
radości i mądrości.
Kobieta uśmiecha się, gdy chce krzyczeć,
śpiewa, gdy chce się jej płakać,
płacze, gdy się cieszy
i śmieje się, gdy się boi.
Miłość kobiety jest potężna.
Jedyna niesłuszna w Kobiecie rzecz to to, że często zapomina ile jest warta…